KREN VİNCİ İMALAT VE MONTAJI

Anasayfa / KREN VİNCİ İMALAT VE MONTAJI

Demir çelik ve mermer üretim sektöründe sıklıkla kullanılmakta olan bu vinç sistemi ile imalat işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir. Verimli çalışma kolaylığını sağlamakta olan bu sistemin imalat ve montajını ustalıkla yapmanın haklı gururunu firmamız yaşamaktadır. Sahaya uygun özel olarak dizayn edilen vinç sistemi ile ağır şartlarda kolaylıkla kullanım sağlanabilmektedir.

Genellikle yüksek ısıya maruz kalan bu vinçleri üretirken oldukça dikkat etmekte ve kullandığımız kaliteli boyalarla hasarı azaltmaktayız. Hızını yüke göre ayarlayabilen vinçler maksimum düzeyde verim almanızı sağlamaktadır. İmalat ve montaj konusunda oldukça başarılı olan firmamız vinç sistemini de en iyi şekilde yapmakta ve sağlam montajı ile kolaylık sağlamaktadır.

Hakkımızda

Yıllardır süregelen başarısı asla ödün vermediği kalite ve güven felsefesine bağlıdır. Bu sebeple yaptığı projeler her geçen gün büyüyen kalite çizgisini de aynı kararlılıkla yükseltmektedir. Her zaman doğruyu esas alarak çağdaş teknolojinin gereklerini yerine getirmek ve geleneksel değerlerimizi koruyarak modern dünyanın kabul gördüğü çizgiyi projelerimizde sürekli kılmak tek vizyonumuzdur.