HEA - HEB - IPE VB. HER TÜRLÜ MALZEME SATIŞI

Anasayfa / HEA - HEB - IPE VB. HER TÜRLÜ MALZEME SATIŞI

Yapıların dayanıklılığını arttırmak için kullanılmakta olan malzemelerin satışını başarı ile yapmakta olan firmamız kaliteli hizmetin tek adresidir. Çok ya da az katlı binaların yapısında kullanılabilen bu malzemeleri amacına uygun bir şekilde üretmekte ve satışını yapmaktayız. Betonarme yapıların dayanıklılığını arttırmak için çelik konstrüksiyon yapılarda kolaylıkla kullanılabilen ve gerekli olan malzemeleri siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Yoğun çalışmamızın sonucunda ürettiğimiz yüksek kaliteli ürünler ile başarı firmamız için tesadüf olmaktan çıkmıştır. Astar boya uygulaması yaptığımız ürünlerimiz kalitesi yaptığımız testlerle kontrol edilmektedir. Tüm gerekli şartlara ve standartlara uygun olarak üretim yapmakta ve sizlere sunmaktayız.

Hakkımızda

Yıllardır süregelen başarısı asla ödün vermediği kalite ve güven felsefesine bağlıdır. Bu sebeple yaptığı projeler her geçen gün büyüyen kalite çizgisini de aynı kararlılıkla yükseltmektedir. Her zaman doğruyu esas alarak çağdaş teknolojinin gereklerini yerine getirmek ve geleneksel değerlerimizi koruyarak modern dünyanın kabul gördüğü çizgiyi projelerimizde sürekli kılmak tek vizyonumuzdur.