Hidayet Çelik - Hea, Heb, İpe vb. Her Türlü Malzeme Satışı

Anasayfa / Hidayet Çelik - Hea, Heb, İpe vb. Her Türlü Malzeme Satışı

Sıvı çeliği ustalıkla katılaştırarak elde ettiğimiz ürünlerin satışını ve kesimini yapmaktayız. Uzun yıllardır başarılı bir şekilde sektöre hizmet vermekte olan firmamız sayesinde çelik konusunda uzmanlaşmış bulunmaktayız. Çeliği en iyi şekilde işleyen çelikle ilgili her türlü hizmeti başarı ile verebilen firmamız için en büyük başarı müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerdir.

Oldukça büyük dikkat ve tecrübe gerektiren çelik işleme ve sac kesim işlemlerini başarı ile sürdürmekte olan firmamız alanında lider konumdadır. Mutfak eşyasından otomotiv sanayine kadar geniş kullanım alanı olan bu malzemeleri hakkını vererek avantajlı fiyatlar ile üretmekte ve satışını başarı ile yapmaktayız.

Hakkımızda

Yıllardır süregelen başarısı asla ödün vermediği kalite ve güven felsefesine bağlıdır. Bu sebeple yaptığı projeler her geçen gün büyüyen kalite çizgisini de aynı kararlılıkla yükseltmektedir. Her zaman doğruyu esas alarak çağdaş teknolojinin gereklerini yerine getirmek ve geleneksel değerlerimizi koruyarak modern dünyanın kabul gördüğü çizgiyi projelerimizde sürekli kılmak tek vizyonumuzdur.